Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Rayon idarələri

PİRALLAHI   QƏSƏBƏSİNDƏ  FƏALİYYƏT  GÖSTƏRƏN İDARƏ,  MÜƏSSİSƏ  VƏ  TƏŞKİLATLAR

 

Təşkilatın adı
Təşkilatın rəhbəri
Iş nömrəsi
1
Pirallahı qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik
Niftəliyev Həsən Kərəm 
457-10-28
2
Pirallahı bələdiyyəsi
Məhərrəmov Möhübət Ağəli 
457-23-12
3
Pirallahı rayon Polis şöbəsi
İsmayılov Cümşüd İsmayıl
457-02-02
4
Pirallahı rayon prokurorluğu
Axundzadə Zaur Zahir
457-08-46
5
 
Pirallahı rayon məhkəməsi
-
457-08-11
6
Pirallahı Tibb Mərkəzi
Zeynalov Azər Lütvəli
457-32-00
7
Pirallahı rayon Gigiyena və
Epidemiologiya Mərkəzi
 Carullayev Qair Ayub
565-43-11
9
Pirallahı rayon MKTB
Sarıməmmədov Röyal Tofiq
457-29-26
10
“Azərsu” ASC Pirallahı rayon Sukanal İdarəsi
Kərimov İntiqam Məzahir 
556-59-30
11
“Abşeronneft” NQÇİ
457-48-87
13
SOCAR-ın Azneft İB-nin 1 saylı Nəqliyyat idarəsi
Mayılov Coşqun Fizuli
521-27-25
14
51 saylı Hərbiləşdirilmiş Yanğın Hissəsi
Nəsibov Elton Nüsrəddin oğlu
457-28-88
15
Pirallahı rayon İcra və Probasiya şöbəsi
Nəsibov Abbas Nəsib
457-28-23
16
18 saylı Təcili Tibbi Yardım Stansiyası
Məmmədli Faiq Bəşir
457-09-03
17
168  li tam orta məktəb
Bayramov Elnur Ədalət
457-01-27
18
186  li tam orta məktəb
Mikayılov Şakir Ağey
457-00-77
19
235  li tam orta məktəb
Yusibov Seymur Tahir
457-19-79
20
243  li tam orta məktəb
-
457-01-91
21
14  li Uşaq Musiqi məktəbi
457-01-62
22
4 nömrəli Uşaq-Gənclər İnkişaf Mərkəzi
Quluzadə Gülarə Knyaz
457-09-46
23
3  li uşaq somatik sanatoriyası
Məmmədova Tamara Hüseyn
457-16-75
24
V.Mustafazadə adına Mədəniyyət Mərkəzi
Məmmədov Ramin Yaşar
457-29-33
25
“Çobanyastığı” körpələr evi və uşaq bağçası
İsmayılova Təranə Mahal 
457-01-26
26
“Bulaq” körpələr evi və uşaq bağçası
Tağıyeva Fərqanə Baba
457-16-41
27
“Cırtdan” körpələr evi və uşaq bağçası
Cavadova Təranə Məmməd
457-05-24
28
YAP Pirallahı rayon təşkilatı
Abasov Emil Tofiq oğlu
408-59-90
457-48-88
29
9 saylı “Yol İstismarı” MMC
İsmayılov Natiq Ağahəhim
 
30
Bakı Regional Qazın Satışı Departamenti Pirallahı rayon məntəqəsi
Ramazanov Əbülfəs Ramazan
457-23-37
31
“Azərişıq” ASC  Zirə ET və Satış sahəsinin Pirallahı İstismar şöbəsi
Sadıqov Bəhmən Xanbala
199
32
Pirallahı Helikopter meydançası
Abbasova Amaliya Kamil
565-21-75 511-95-63 (dispetçer)
33
“Pirallahi İdman Zalı” MMC
Salayev  Faiq Kamil
457-49-07
34
 "Neftçi" İSM-in Pirallahı Stadionu
Tanrıverdiyev Yaşar Mikayıl
457-32-82
35
Pirallahı rayon Ağsaqqallar Şurası
Kərimov Əli Kərəm
457-04-24
36
Qarabağ Veteranları, Əlilləri və Şəhid ailələri İctimai Birliyinin Pirallahı rayon şöbəsi
Mustafayev Oruc Süleyman
521-27-16
37 Azərbaycan Vətən Müharibəsi İctimai Birliyinin Pirallahı rayon şöbəsi Əmrahov Aslan Zaman 055-394-95-79
38 Azərbaycan Respublikası Müharibə, Əmək və Silahlı Qüvvələr Veteranlar Təşkilatının Pirallahı rayon filialı Şirinov Xəqani Xalid 055-707-88-58
39 Pirallahı Rayon Çernobıl Əlilləri Cəmiyyəti Səfiyev Famil Məhəmməd 055-800-26-76
40
Beynəlxalq Bankın 6 saylı Pirallahı şöbəsi
Mövsümov Hümbətəli Əhəd
457-26-73
41
Bakı şəhər Yaşıllaşdırma Təsərrüfatı Birliyinin Pirallahı Rayon Yaşıllıq Sahəsi
Bünyadov Mehdi Azad 
 
42
Azərpoçt MMC 4 saylı poçt filialı Pirallahı şöbəsi
Balaməmmədov Akif Sirac
457-09-80
43
153 saylı Mənzil Kommunal İstismar sahəsi
Həmzəyev Oqtay İbrahim
  457-09-10
44
159 saylı Mənzil Kommunal İstismar sahəsi
İbrahimov Əli Vəli
457-01-52
45
Pirallahı rayon kütləvi kitabxanası
Əliyeva Zülfiyyə Nazir
457-09-18
46
Qızıl Aypara Cəmiyyətinin Pirallahı rayon bölməsi
İskəndərova Təranə Natik
457-32-56
47 "Diamed Co" şpris istehsalı zavodu Hüseynova Samirə Atamalı  525-06-06
 

ÇİLOV QƏSƏBƏSİNDƏ YERLƏŞƏN İDARƏ, MÜƏSSİSƏ VƏ TƏŞKİLATLARIN SİYAHISI:

Sıra 

№-si

Təşkilatın adı

Təşkilatın rəhbəri

Iş nömrəsi

1.

Çilov qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik

İbrahimov İlham Xəmməd

 521-17-43

2.

"28 May" NQÇİ

Bağırov Zaur Əli

521-17-30

3.

131 №-li tam orta məktəb

Musayev Rəfael Məmməd

521-17-39

4.

Çilov  Mədəniyyət evi

Qurbanov Emin Nazim

521-0000 (50091)

5.

28 May NQÇİ-nin uşaq bağçası

Həsənova Rəna Əli

521-0000 (50082)

6.

16 saylı BŞX

Nuriyev Vaqif Akif

521-0000 (50311)

 

NEFT DAŞLARI QƏSƏBƏSİNDƏ YERLƏŞƏN İDARƏ, MÜƏSSİSƏ VƏ TƏŞKİLATLARIN SİYAHISI:

 

Sıra 

№-si

Təşkilatın adı

Təşkilatın rəhbəri

Iş nömrəsi

1.  

Neft Daşları qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlik

Qasımov Adəm Həsən o

521-13-94

2.

"Neft Daşları" NQÇİ

Cəfərov Baləli  Yəhyabala

521-13-21

3.

"Neftqaztikinti" trestinin 4 saylı TQİ-nin rəisi

Ağayev Bağış Ağaqulu 

521-13-60

4.

"Neft Daşları"NQÇİ-nin Mədəniyyət Evi

Əhmədov Sənan Ələkbər

521 0000 (60349)

5.

"Neft Daşları" NQÇİ-nin kütləvi kitabxanası

İsgəndərov Rəşid Namizəd 

521 0000

 

GÜRGƏN QƏSƏBƏSİNDƏ YERLƏŞƏN İDARƏ, MÜƏSSİSƏ VƏ TƏŞKİLATLARIN SİYAHISI:

 

Sıra

№-si

Təşkilatın adı

Təşkilatın rəhbəri

Iş nömrəsi

1.

Gürgən qəsəbə İƏD üzrə nümayəndəlk

Qafarov Nicat Məmməd

459-48-70

2.

Gürgən bələdiyyəsi

Vəliyev Heydər Məhərrəm 

459-61-63

3.

231 № li tam orta məktəb

Quliyeva Lamiyə İlham  

459-47-90

4.

Gürgan  Mədəniyyət evi

Babayeva Dilbazi Zahid

459-49-60

5.

“Qağayı” uşaq bağçası

Kazıyeva Dilarə Məmmədrəsul

459-49-71

6.

Azərpoçt MMC 127 saylı poçt filialı

Həşimova İranə Arzuman

459-49-98

7.

Dübəndi İstehsalat Bölümü

Məmmədov Elxan Baxış

5210000 (13621)

8.

"Xəzər İaşə" MMC

Hüseynov Həbib Abdul

459-47-74

 

Keçidlər